90’dan Sonra’da gündem şampiyonluk yarışı ve Süper Lig’de 29. hafta!

90’dan Sonra’da gündem şampiyonluk yarışı ve Süper Lig’de 29. hafta!

90’dan Sonra programında Süper Lig’de 29. hafta maçlarını masaya yatırdık. Editörlerimizden Ümit Genç, Metin Aktaşoğlu ve Semih Kalkan, haftanın olaylarını, Mert Hakan Yandaş formsuzluğunu, sosyal medyada gördüğü tepkiyi ve şampiyonluk yarışını değerlendirdi.

Sözcü Skor’un yeni podcast programı 90’dan Sonra’da bu hafta gündem Süper Lig’deki şampiyonluk yarışı, 29. hafta maçları, Sivasspor’da Mert Hakan Yandaş’ın formsuzluğu ve gördüğü tepki ve Trabzonspor’da son 5 haftada alınan 4 beraberlik-1 galibiyet oldu. Editörlerimizden Ümit Genç, Metin Aktaşoğlu ve Semih Kalkan; haftanın maçları, şampiyonluk yarışı ve daha fazlasını masaya yatırdı.

İşte sohbette öne çıkan satırbaşları:

Muhteşem bir haftaydı. Sezonun 3. devresinde en iyi hafta bu oldu. Takımlar da ısınmaya başladı. Tempo tuttukları görüldü ve mücadelenin dozajı arttı! Ligde alt taraf yanıyor! Kayserispor 2 haftada gol yemeden 6 puan topladı. Pandemi arası onlara yaramış. Son 5 hafta maçları zor. Bu hafta alt sıralarda bulunan takımların futbolcuları ve genel olarak maçları, ligin zirvesindeki takımlara göre çok daha iyiydi.

Burak, 10 numaradan almak istediği pasları attı!

Burak Yılmaz’ın sahada olması çok çok önemli Beşiktaş için… İkna olmuş ve mücadele etmek istiyor. Geçen hafta ve bu hafta da gördük. Diaby’nin de iki haftadır goller attığını görüyoruz. Burak’ın asistleri çok güzel iki haftadır. Burak Yılmaz, 10 numaradan kendisine atmak istediği pasları attı arkadaşlarına. Çok komple bir oyuncu olduğunu gösteriyor. Bu yaşta bile kondisyon olarak da çok iyi. Sergen Yalçın geldikten sonra sadece 2 yenildiler ve bu maçlar istatistik olarak rakiplerine çok üstündüler. 5 hafta daha olsa Beşiktaş şampiyonluk potasına girerdi! Siyah-beyazlılar Antalyaspor maçında kaybedilen puanları arar!

 

00:25 Alt sıralar ve Kayserispor’un çıkışı

02:41 Beşiktaş-Konyaspor karşılaşması ve Burak Yılmaz’ın performansı

08:11 Başakşehir-Galatasaray karşılaşması

14:15 Trabzonspor’un Ankaragücü kaybı ve camiada görülen olumsuz hava!

21:52 Fenerbahçe’nin Malatyaspor karşısındaki geri dönüşü

25:34 Sivasspor’daki form düşüşü

26:49 Mert Hakan Yandaş’ın transfer durumu ve formsuzluğu

90’dan Sonra; Google Podcasts, Apple Podcasts, Spotify ve daha pek çok farklı platformda siz değerli dinleyicileriyle her salı buluşmayı bekliyor.

Yorum yapın